War Thunder

Zagraj!


War Thunder to bezpłatna, wieloplatformowa gra walki MMO autorstwa Gaijin Entertainment, poświęcona pojazdom wojskowym używanym podczas drugiej wojny światowej i wojny koreańskiej. W War Thunder możesz brać udział w głównych bitwach na lądzie, w powietrzu i na morzu, walcząc z prawdziwymi graczami z całego świata w stale rozwijającym się środowisku. War Thunder oferuje bardzo szczegółowe doświadczenia w lotnictwie wojskowym i walce z siłami naziemnymi, zapewniając graczom dostęp do rekordowej liczby samolotów Guinnessa, a także mnóstwo czołgów i innych pojazdów bojowych – a liczba ta stale rośnie.

Możesz poczuć niezrównaną intensywność powietrznych pojedynków powietrznych w myśliwcu, decydującą moc dowodzenia ciężkim bombowcem strategicznym lub żar bitwy w naziemnym napastniku, zapewniając precyzyjne uderzenia przeciw wrogom. Alternatywnie możesz dołączyć do czołówki pojazdów pancernych, walcząc o dominację nad polem bitwy na ziemi: obsadź ciężki czołg o imponującej zbroi i sile ognia, wykorzystaj manewrowość czołgu średniego lub lekkiego na swoją korzyść lub wspieraj drużynę, osłaniając niebo z twoim pojazdem przeciwlotniczym – wybór należy do Ciebie!

Kluczowe cechy War Thunder
Cały arsenał do Twojej dyspozycji – ponad 500 bardzo szczegółowych samolotów, czołgów i innych pojazdów bojowych, starannie wykonanych z dokumentów historycznych i źródeł, które przetrwały.

Ciepło bitwy – intensywne wrażenia akcji PvP w pełnowymiarowych misjach bojowych na różnych poziomach trudności dla wszystkich stylów gry i stopni doświadczenia.

Realistyczna walka – realistyczny system uszkodzeń samolotów i pojazdów naziemnych, obejmujący wytrzymałość poszczególnych elementów zamiast ogólnego paska zdrowia.

Prawdziwa darmowa gra – pobierz grę i graj za darmo tyle, ile chcesz. Wesprzyj ciągły rozwój całkowicie podczas własnego wypoczynku.

Gra na różnych platformach – płynna rozgrywka na wielu platformach między Windows PC, Linux, Mac i PlayStation®4 (więcej w przyszłości) z dziesiątkami tysięcy graczy z całego świata jednocześnie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *