TOP 5 gier przeglądarkowych

 

Gry przeglądarkowe to doskonały sposób na zabicie czasu w wolnych chwilach. Nie potrzebujesz do nich mocnego komputera – wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu.

Istnieje wiele świetnych produkcji, w które możesz grać bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Choć pod kątem graficznym rzadko dorównują one dużym tytułom, ciekawe rozwiązania i mechaniki zapewniają doskonałą grywalność na każdym etapie zabawy.

Sprawdź najlepsze gry przeglądarkowe, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!


Monstrum 2

Monstrum 2 to pierwszoosobowa gra multiplayer typu horror. Stworzyło ją studio Team Junkfish, a produkcja jest dostępna od stycznia 2021 roku. To także kontynuacja innej gry survivalowej dla pojedynczego gracza, Monstrum

Potwór wypuszczony na wolność w ośrodku badawczym poluje na czterech ludzkich więźniów, którzy próbują wydostać się z placówki w jednym kawałku.

Wykorzystaj swój spryt, by poruszać się po skomplikowanym, proceduralnie generowanym labiryncie. Każde przejście gry zapewnia nowy układ, łamigłówki, przedmioty i przeszkody, dzięki czemu rozgrywka jest dynamiczna zarówno dla ludzi, jak i potworów.

 


Mistrzowie Żywiołów

Mistrzowie Żywiołów to jedyna w swoim rodzaju gra karciana, w której Twoim celem jest zwycięstwo nad przeciwnikami przy pomocy armii magicznych stworzeń.

Jako nowy gracz otrzymujesz zestaw startowy, który posłuży Ci do wygrania pierwszych potyczek. W miarę rozwoju zaczniesz zdobywać nowe, potężne karty, które pozwolą Ci mierzyć się z groźniejszymi wrogami. Możesz także nabyć je w sklepie za złoto lub brać udział w arenowych grach, dzięki którym nabijesz sobie dodatkowe punkty.

Wykonuj codzienne obowiązki, walcz na arenie i zdobywaj nowe karty, a szybko staniesz się Mistrzem Żywiołów!

 


Wartank


Wartank to strategiczna gra z tekstowo-graficznym interfejsem. Naszym zadaniem jest kierowanie i zarządzanie własnym… czołgiem! Na początku Twoja maszyna nie będzie zbyt okazała, z czasem jednak otrzymasz możliwość wprowadzenia stosownych ulepszeń.

Jak to zrobić? Wystarczy, że będziesz wygrywać walki z innymi czołgami. Zarobisz w ten sposób cenne pieniądze, które możesz przeznaczyć na upgrade swojego pojazdu bojowego.

Gra oferuje też szereg misji, które nawiązują do czasów drugiej wojny światowej.

Wybierz swój czołg i ruszaj na podbój! Spraw, by Twoja maszyna stała się postrachem każdego pola bitwy!

 

The Pride of Taern


The Pride of Taern to polska gra MMORPG, która pozwala bawić się wspólnie ze znajomymi lub zupełnie obcymi ludźmi.

Najbardziej ujmującą cechą, jaką posiada produkcja, jest to, że jest innowacyjna, a jednocześnie tradycyjna. Zamiast standardowych zadań „przynieś, podaj, pozamiataj” z większości gier MMORPG, gra umieszcza Cię w środku niemalże solowej fabuły RPG.

Miasto zostało zaatakowane, Twój brat zaginął, a Twoja matka jest nękana przez najeźdźców. To wszystko wystarczy, by stworzyć bohatera i poszukiwacza przygód z prawdziwego zdarzenia!


Pogromcy


Pogromcy to przygodowa gra RPG, w której Twoim celem jest stworzenie silnego bohatera i walka na arenie zwanej Koloseum. Twoimi przeciwnikami będą zarówno potężni rycerze, jak i przerażające potwory z najbardziej mrocznych miejsc, jakie tylko możesz sobie wyobrazić.

Za każdą wygraną otrzymasz doświadczenie i walutę, którą możesz wydać na rozwój swojego bohatera. Wspinaj się po szczeblach gladiatorskiej kariery i zostań mistrzem!


Zapoznaj się z grami, które dla Ciebie przygotowaliśmy i spróbuj swojej sił w każdej z nich!

Inne popularne gry

Dodaj komentarz