Second Life

Zagraj!
 

Uzyskaj swoje drugie życie – życie online
Second Life to gra, która swoją premierę miała już kilkanaście lat temu. I choć wiele się zmieniło na płaszczyźnie samej rozgrywki, to ona sama nie co straciła na popularności.

Swego czasu była jednak jedną z najpopularniejszych gier z gatunku MMORPG, a także symulatorem wirtualnego świata. Całość opiera się na stworzeniu swojej własnej postaci, by wykorzystać ją później do interakcji z cyfrowym środowiskiem. W efekcie mogliśmy użyć jej na przykład do prowadzenia rożnych działań, organizowania przyjęć, prowadzenia walk, zajmowania się handlem, czy też wejściem w konwersację. Co więcej, istnieje tu też możliwość tworzenia szeregu innowacyjnych i kreatywnych rzeczy.

Można też oceniać innych!!
Dochodziła do tego także obecność możliwości oceniania innych uczestników samej zabawy, a najbardziej popularne osoby zyskiwały największe bonusy. Gra cechowała się dużą ilością różnego rodzaju wyrażania emocji oraz konwersacji z innymi graczami. Stała się na tyle popularne, że można w nim było tak, że kupować realne przedmioty, które później trafiały do naszego prawdziwego rzeczywistego domu. Choć minęło już ponad 16 lat od samej premiery, gra wciąż zachwyca i warto zwrócić na nią uwagę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *