Pogromcy – poradnik do gry. Stań się wielkim bohaterem!

Pogromcy to ekscytująca mobilna gra action RPG, która opiera się na walkach między herosami – awatarami graczy. Bitwy odbywają się na terenie monumentalnego Koloseum. Jak zacząć? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad, dzięki którym szybko staniesz się mistrzem Areny!

Bądź aktywny

Zrzut ekranu 2022 05 02 141406

m graczem

Pogromcy, podobnie jak wie

le innych mobilnych gier online, wymagają aktywności i nieustannego rozwijania swojej postaci. Produkcja zachęca do codziennego logowania, przyznając Ci 5 sztuk złota za każdy kolejny dzień aktywności.

Co więcej, co każe 2 godziny możesz stoczyć 15 walk na arenie i dwa razy zmierzyć się z bossem. Za każdą wygraną potyczkę zostaniesz nagrodzony doświadczeniem i pieniędzmi, dzięki którym Twoja postać będzie jeszcze silniejsza.

 

Za walki otrzymujesz przede wszystkim srebro, którego z czasem zaczyna być pod dostatkiem. Po dłuższym stażu w grze nie będziesz już potrzebować tak dużych ilości tego zasobu, a Twoim celem stanie się zarabianie złota. Wtedy wystarczy zalogować się maksymalnie trzy razy w ciągu dnia – w ten sposób zdobędziesz maksymalną ilość złota na dane 24 godziny.

Złoto jest najważniejsze

W Pogromcach wszystko sprowadza się do waluty. Jest nią zarówno srebro, jak i złoto, jednak to drugie jest znacznie cenniejsze i pozwala na szybki rozwój postaci. To właśnie ten kruszec pozwoli Ci ulepszać swoją postać, rozwijać skille czy kupowanie nowego ekwipunku.

Mając to na uwadze, nie wydawaj złota w sposób nierozważny i staraj się zarabiać go jak najwięcej. Jeśli nie zadbasz odpowiednio o aspekt finansowy, w którymś momencie możesz stanąć w miejscu i niemal zablokować sobie dalszą grę!

 

Dbaj o porządek w ekwipunku

Wiele osób zapomina, że ekwipunek w grze Pogromcy jest limitowany. W efekcie często zaśmiecają swój wirtualny plecak, przez co, gdy już zdobędą wartościowe przedmioty, brakuje im na nie miejsca.

Jeśli chcesz uniknąć tej przykrej niespodzianki, dbaj o porządek w swoim ekwipunku. Przede wszystkim demontuj przedmioty, które są słabsze od Twojego obecnego EQ. Innym rozwiązaniem jest zakup plecaka o większej pojemności.

Zrzut ekranu 2022 05 02 141322

Z czasem zwykłe przedmioty staną się niepotrzebnymi śmieciami, a większość posiadanych przez Ciebie elementów ekwipunku będzie oznaczona mianem rzadkich lub nawet epickich. Gdy dotrzesz do tego etapu, pozbądź się słabych mieczy i pancerzy bez wyrzutów sumienia.

Dłonie Midasa i Złote Skrzynie – o co chodzi?

Złota Skrzynia to przedmiot skrywający prawdziwe skarby, do którego od czasu do czasu możesz nabyć klucz. Jego wartość zawsze wynosi 100 złotych monet – praktycznie nie zdarza się, by klucze kosztowały mniej. Zawartość skrzyni jest jednak na tyle wartościowa, że dla jej zdobycia warto poświęcić swoje trudno zarobione złoto.

Ze Złotej Skrzyni najczęściej otrzymujesz doświadczenie lub srebro w ilościach tak dużych, że mogą dać Ci one drobną przewagę w grze. Masz też jednak szansę na wylosowanie jednej z „nagród głównych” – 10 000 sztuk złota lub wzmocnienie amuletu o kilka poziomów.

Innym artefaktem w grze Pogromcy jest Dłoń Midasa. Jego koszt – 1000 sztuk złota – wydaje się spory, jednak potencjalne zyski sprawiają, że jest to bardzo dobra inwestycja. Dłoń jest aktywna przez 20 dni: przez ten czas otrzymujesz codziennie po 100 sztuk złota. Jak nietrudno policzyć, oznacza to 2000 sztuk złota przychodu, czyli 1000 szt. zł. czystego zysku!

Gotowy na przygodę? Zapoznaj się z powyższymi poradami i zajmij pierwsze miejsce w rankingu Pogromców na arenie Koloseum!

Inne popularne gry

Dodaj komentarz