Klondike

Zagraj!

„Klondike to darmowa gra przygodowa z elementami akcji oparta na przeglądarce, w której grasz jako młody poszukiwacz przygód szukający ojca. Masz bardzo niewiele do zrobienia – garść listów od ojca w kieszeni – ale i tak postanowiłeś go znaleźć! Aby go znaleźć, musisz zbadać rozległe bezdroża Ameryki Północnej. Podróżuj daleko od domu i naucz się przetrwać na wolności. Poznawaj wielu nowych ludzi i ucz się od nich. Odkryj piękno tych nieodkrytych dziczy. Czy znajdziesz to, czego szukasz, gdy wyruszasz w dziką granicę Ameryki Północnej?

Kluczowe cechy Klondike
Odkrywaj dziką Amerykę – w trakcie swojej przygody doświadczysz zapierającej dech w piersiach dzikiej przyrody Ameryki Północnej, bezpośrednio w przeglądarce. Lasy, góry, dzikie zwierzęta i wiele innych czekają. Gdzie zabierze Cię Twoja przygoda?

Live The Adventure – Po drodze wykonasz wiele zadań, aby osiągnąć cele i pokonać przeszkody. Spotkasz także wielu interesujących ludzi, którzy udzielą ci zadań, porad i nie tylko! Ci pomocni ludzie pomogą ci nauczyć się, jak żyć poza krajem; Słuchaj uważnie!

Wbrew wszystkiemu – Życie w dziczy nie jest łatwe. Tylko ciężka praca, tradycyjne umiejętności i odwaga pozwolą ci przetrwać trudności, jakie sprowadzą na ciebie życie na pustyni. Czy potrafisz pokonać wszystkie szanse i dowiedzieć się, co się stało z twoim ojcem?”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *