Khan Wars

Zagraj!


Khan Wars to darmowa, przeglądarkowa gra strategiczna osadzona w dynamicznym średniowiecznym świecie opartym na historycznej Azji Środkowej i Europie. Oferując rozgrywkę opartą na rundach, Khan Wars zapewnia konkurencyjną grę strategiczną, która zapewnia zarówno dogłębną walkę taktyczną, jak i wciągający, tętniący życiem świat. Zbuduj swoją fortecę i wybierz budynki i obronę. Rekrutuj siły żołnierzy i zbuduj potężną armię. Handluj z innymi graczami lub prowadź z nimi wojnę; świat jest przed tobą otwarty. Khan Wars to gra przeglądarkowa, z której korzystają miliony ludzi na całym świecie; czy możesz zabezpieczyć miejsce wśród nich?

Kluczowe cechy Khan Wars
Stwórz imperium – buduj królestwo blok po bloku, decydując, które budowle i fortyfikacje chcesz i gdzie. Potem wzrastaj; przez handel, dyplomację lub wojny.

Buduj Armie – Rekrutuj żołnierzy i jednostki, aby zbudować potężną siłę bojową; prędzej czy później będziesz ich potrzebować. Przygotuj się na poprowadzenie ich do bitwy i trenuj na ten dzień.

Handel – Handluj i nawiąż stosunki dyplomatyczne z innymi graczami. Sojusze mogą być korzystne dla obu stron i są znacznie mniej kosztowne niż wojna.

Przygotuj się do walki – prędzej czy później, niezależnie od tego, czy rozpoczniesz wojnę, czy też ktoś inny, wojna nadejdzie.

Gra dla wszystkich – Khan Wars to gra dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności, nowych i starych. Nowi gracze będą się kierować grą i będą uczyć się w miarę upływu czasu. Zawody rundowe dają każdemu szansę na zdobycie chwały!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *