CrossOut

Zagraj!


Crossout to darmowa gra post-apokaliptyczna MMO, w której tworzysz własne unikalne pojazdy bojowe z szerokiej gamy części, a następnie jeździsz nimi w walce, aby zniszczyć wrogów w intensywnych bitwach PvP. Motto gry „Сraft – Ride – Destroy” pokazuje dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi; stwórz idealną maszynę bojową, wyposaż ją w broń, a następnie weź udział w bitwach z innymi graczami. Zamień części i materiały w silniki śmierci i zniszczenia.

Kluczowe cechy
Unikalne pojazdy – tworzone przez graczy za pomocą szerokiej gamy dostępnych części. Od zwinnych buggy po mocno wyśledzone pojazdy terenowe lub platformy bojowe na polach anty grawitacyjnych.

Pełna swoboda kreatywności – dzięki tysiącom możliwych kombinacji możesz tworzyć pojazdy o dowolnym kształcie, korzystając z dziesiątek części, szerokiej gamy zbroi i broni oraz systemów wsparcia.

Model zaawansowanego uszkodzenia – Zniszcz dowolną część wrogiej maszyny, a to natychmiast wpłynie na działanie pojazdu.

Ogromny arsenał broni – od pił łańcuchowych, wiertarek elektrycznych, przez karabiny maszynowe, po wyrzutnie rakiet, latające drony i generatory skrytek.

Twój własny warsztat – Twórz nowe, zaawansowane części i wystawiaj je na aukcji na rynku w grze.

Opcje handlu – Każdy element, który zebrałeś w bitwie, można sprzedać innym graczom.

Wybierz strategię bitwy – jedyne, co się liczy, to przetrwanie i zwycięstwo!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *